• Parkování
    • přímo před prodejnou, 1 hodina parkování zdarma
  • Platba kartou
    • platby platebními kartami jsou možné na každé pokladně
  • Platba stravenkami
    • platby stravenkami u nás možné nejsou

 

Výprodejová sekce

V naší výprodejové sekci, máme mnoho druhů zboží všech kategorií. Naleznete tady zboží za více než atraktivní ceny, je však nutné dát si POZOR na data minimální trvanlivosti. Mnoho lidí u nás zboží po datu minimální trvanlivosti bez předsudků nakupuje, avšak chodí k nám i zákazníci, kteří takovéto zboží kupovat nechtějí. Proto máme pro rychlou a snadnou orientaci u zboží po datu minimální trvanlivosti cenovky v oranžové barvě.

 

Levné potraviny nejsou nekvalitní

Určujícím faktorem pro „neprošlé“ levné potraviny a jejich cenu je především datum spotřeby nebo minimální trvanlivosti a množství, kterým právě disponujeme. Tj. čím více výrobků od jednoho druhu máme a čím kratší je spotřební lhůta, tím nižší je cena. Nic z těchto faktorů se však neprojevuje na kvalitě nabízeného zboží.
Pro levné potraviny s prošlým datem minimální trvanlivosti platí to, že potravina je dále nezávadná, jen může (ale nemusí) mít změněnou jakost. V naší prodejně jsou tyto výrobky označeny oranžovými cenovkami.

 

Levné potraviny přímo od výrobců

Naše společnost se specializuje především na chlazené zboží tj. mléčné výrobky a uzeniny. Spolupracujeme napřímo s většinou tuzemských a zahraničních výrobců, kterým pomáháme v prodeji nadlimitních zásob. To je důvod, proč u nás vždy naleznete široký výběr zboží za ty nejlepší ceny.